Registrace
Přidáno: 12/11/2014

Informace pro nové členy

Velevážená lady, milý příteli,

právě jsi se stal/a majitelem legendárního motocyklu Harley Davidson. Možná to pro tebe bylo splněním celoživotního snu, možná jsi někde zaslechl jeho krásný zvuk či zahlédl nezaměnitelné linie a pochopil, že prostě musíš. Možná si ho loni koupil soused. Americký výrobce však nenabízí pouze hardware, kterým jsou naše krásné motocykly, ale také software. Tím je celosvětová organizace majitelů motocyklů H-D, která nese jméno Harley Owners Group(H.O.G.). Při zakoupení nového motocyklu jsi se stal/a automaticky na jeden rok členem této organizace a získal/a řadu zajímavých benefitů.

Dalším krokem v objevování fenoménu Harley Davidson může být členství v místním Chapteru H.O.G. Chaptery jsou příslušné jednotlivým dealerstvím. V našem případě patří H.O.G. Praha Chapter k firmě Klasik Moto a.s., která ti právě předala tvůj nový motocykl. Členství v Chapteru však již není automatické. Klub jako takový, a tedy i přijetí za člena má svá pravidla a zákonitosti. Jistě se teď ptáš, o co jde a jak to celé chápat.

Proč bys to měl/a dělat ?

Potkáš řadu stejných bláznů, jako jsi sám/a a je velká šance, že si mezi nimi najdeš pár nových kamarádů. Budeš dostávat pravidelně do svého mobilu zprávy, kam se o víkendu vyráží a odkud. Budeš mít přístup do členské části klubového webu. Na většině klubových akcí, ať již doma nebo v zahraničí získáš řadu výhod, které potěší nejen tvoji duši, ale i peněženku. Budeš dostávat exkluzivní klubový časopis. Dealerství ti poskytne druhý domov a bude tobě a tvému motocyklu věnovat zvláštní pozornost a péči.

ALE HLAVNĚ BUDEŠ MÍT MOŽNOST ZÍSKAT ŘADU NEZAPOMENUTALNÝCH ZÁŽITKŮ, POZNÁŠ LIDI A MÍSTA, KTERÁ BYS JINAK MOŽNÁ MINUL/A A STANEŠ SE SOUČÁSTÍ SVĚTA, KDE DANÉ SLOVO MÁ VĚTŠÍ CENU, NEŽ NADUSANÁ PRKENICE.

Co je proto potřeba udělat ?

Na začátek je dobré přijít mezi nás, říct, že máš zájem o členství a nasát si atmosféru. Určitě nebude na škodu absolvovat s námi nějaké akce a vyjížďky. Vyplníš přihlášku, abychom na Tebe měli spojení, zaplatíš vstupní poplatek a už ti nebrání nic v tom se stát naším členem. Na některé z příštích větších akcí klubu dostaneš slavnostně tzv. „barvy„ čili nádhernou výšivku se znakem Praha Chapter, kterou si našiješ na vestu, aby bylo jasné, kam patříš. Brzy zjistíš, že členství v H.O.G., a místním Chapteru má svou hodnotu a prestiž, kterou je ale třeba si i trochu zasloužit.

Po nových členech chceme, aby se hned aktivně zapojili do práce v klubu a to nejlépe některou z následujících forem. Po přidělení patrona se za jeho pomoci snažit o pomoc při pořádání větších akcí budeš organizátorem na akcích jako je otevírání motosezóny v Poděbradech, Národní rally aj. (instrukce dostaneš); reprezentaci na stánku klubu – budeš prodávat reklamní předměty chapteru na moto-akcích (vhodné zejm. pro nové ladies); zorganizování vyjížďky klubu – to obnáší nápad, určení trasy na zajímavou cestu s nějakou atrakcí po cestě (pamětihodnost, zábava, dobré jídlo). Pokud jsi zkušený jezdec, můžeš kolonu vést a ta následně bude po tobě pojmenována. S regulací dopravy ti pomohou naši
zkušení „vesťáci“. Alespoň jeden z těchto úkolů bys měl splnit během prvního roku členství v klubu. Tak nejlépe poznáš chod chapteru, seznámíš se s lidmi a pomůžeš klubu. V tomhle spolku musí máknout každý a nebylo by fér se jen bavit a přípravu akcí nechat na ostatních členech.

„Já tam nikoho neznám a oni mně mezi sebe nevezmou!“

Každý jednou začínal a nejsme templáři. Nemusíš se podepisovat krví za úplňku. Každou středu se scházíme na Šaldě (klubovna či hospůdka v areálu HD Šalamounka), a to i v zimě, ale nejlíp zapadneš do spolku na společných vyjížďkách. Vítána je i Tvoje partnerka nebo partner. Navíc ti bude přidělen patron/ka – jeden z nás, kdo tě zasvětí, jak to v klubu chodí a na kohose budeš moci kdykoliv obrátit s dotazy. Bude se ti věnovat na prvních akcích, než si najdeš v klubu další spřízněné duše. Tvůj patron také ohlídá, abys znal/a pravidla jízdy v koloně a nevznikaly
zbytečně nebezpečné situace a „krizovky“.

 

Zároveň si můžeš tyto pravidla Jízdy ve formaci osvojit zde.

Nepiju, nekouřím a nejsem tetovaný/á!

Nejsme spolek magorů, co touží po násilí a destrukci. Milujeme svobodu a pohodu, kterou nám nabízí tenhle koníček. Každý z nás v životě už něco dokázal ( jinak by si nemohl koupit nejlepší motocykl na světě ) a potřebuje se odreagovat a o tom to je!

Přijď rovnou mezi nás do restaurace a klubu na Šaldě každou středu kolem 17:00.

A poslední věc, jak mít umístěné nášivky na klubové vestě? Malý návod níže!

 

VESTA (kopie)